+420 773 488 161 obchod@lpnvoziky.cz

Elektrický skútr pro seniory ve Zlíně i v Praze od LPN s.r.o.

 I v roce 2018 Vám přinášíme jedinečné a kvalitní elektrické skútry


Jak vlastně popsat takový elektrický skútr?

Mobilní elektrický skútr má vždy sedačku a tři až čtyři kolečka. Plochu nebo nožní destičky pro nohy a řídítka nebo uspořádání řízení ve tvaru delta vpředu pro otočení jednoho, či dvou řízených kol. Sedadlo se může otáčet, aby umožňovalo přístup, pokud je přední část zablokovaná řídítky.

Mobilní elektrické skútry jsou obvykle napájeny bateriemi. Baterie jsou vždy v páru a jsou uloženy pod sedačkou. Tyto baterie jsou nabíjeny prostřednictvím samostatné nabíječky baterií. Společnost LPN s.r.o. tyto nabíječky vždy poskytuje k elektrickému skútru zcela zdarma. Nabíjení elektrického vozíku probíhá standardně pomocí elektrické zástrčky a spotřeba elektrické energie je opravdu malá.

Existují dva typy pohonu elektrických skútrů: pohon předních kol nebo pohon zadních kol. Pohon předních kol je obvykle menší a nejlépe se používá uvnitř. Hmotnost uživatele je obvykle maximálně do 110 kg. Pohon zadních kol se používá jak uvnitř, tak i venku s hmotností uživatele až 160 kg. Výkonný zadní pohon může přepravovat až 230 kg, to se ovšem liší podle výrobce.

 

Proč si koupit elektrický vozík od LPN s.r.o. ve Zlíně a Praze?


Elektrické vozíky a skútry  poskytují významné výhody lidem s problémy nejen po celé České republice ale i po celém světě. Elektrické skútry jsou užitečné pro osoby bez vytrvalosti nebo pružnosti ramen a ramen potřebných k používání ručního invalidního vozíku. Také otočení sedadla elektrického skútru je obecně jednodušší než posunutí podpěr nohou na většinu konvenčních invalidních vozíků. Elektrické vozíky od LPN s.r.o. jsou velmi užitečné pro osoby se systémovými nebo celotělovými problémy.

Hlavním bodem proč si zakoupit elektrický skútr je to, že nevypadá jako invalidní vozík. Také elektrické vozíky a skútry jsou obecně cenově dostupnější.


Není na co čekat, stačí když navštívíte naše prodejní stránky www.lpnvoziky.cz a vyberete si ten nejlepší model přímo na míru a nyní za skvělé ceny!

 


Máte dotaz, či přání? Neváhejte nás kontaktovat

Sdílejte naše články, budeme jen rádi! | LPN s.r.o.
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •