+420 773 488 161 obchod@lpnvoziky.cz

Elektrický vozík pro seniory ze Zlína | LPN s.r.o

Zlín je kolébkou prodeje elektrických skútrů , díky LPN s.r.o

Haló, haló, slyšeli jste už o elektrických skútrech a vozících nejen pro seniory? NE? Tak to nyní společně napravíme.
Protože pokud bydlíte ve Zlíně a okolí máte jedinečnou možnost si pořídit elektrický vozík za nejvýhodnější cenu na trhu.
Tříkolový elektrický vozík pro seniory je celosvětovým trendem, který již postoupil i do České Republiky, kde ho využívají především lidé seniorského věku, ale čím dál tím častěji se osobně setkáváme s využitím elektrických skútrů i u mladších lidí, kteří toto “přibližovadlo” využívají díky naprosto komfortním jízdním vlastnostem a pohodlí které poskytuje. Dalším významným benefitem je i to, že k samotnému řízení elektrického skútru není potřeba řidičský průkaz, protože se stále jedná o zdravotní pomůcku.

Jak daleko elektrické skútry dojedou?

LPN s.r.o. - Jistota Vaší mobilityDojezd elektrických skútrů ze Zlínské pobočky LPN s.r.o. ,  se pohybuje až do vzdálenosti 115 km – což je dojezdová vzdálenost našeho exkluzivního produktu Kyburz DXP . Standardní dojezdová vzdálenost levných elektrických skútrů se ovšem pohybuje rámcově kolem 45 Km.  Hodně záleží i na terénu a hmotnosti osoby, která skútr řídí.

 

Je ovládání elektrického skútru složité?

Zde můžete být naprosto v klidu, protože ovládání a manipulace se skútrem je naprosto jednoduchá. Rozjezd elektrického vozíku zapříčiníte stisknutím ovládací páčky, kterou když stiknete k sobě, skútr jede dopředu. Druhá ruka na stejném principu ovládá couvání.  Když páčku pouštíte elektrický skútr zvolna zastavuje. Jakmile páčku pustíte elektrický vozík se sám zastaví, díky elektromagnetické brzdě.

To je celá věda ovládání skútru – je to prostě snadné a každý to hravě zvládne!

 

Kdo mi elektrický skútr ve Zlíně opraví? No přeci MY – LPN s.r.o.

Vždy říkáme: “Pokud chcete kvalitní servis, nechte to na nás”  Máme tým certifikovaných profesionálů, kteří se postarají o každou opravu, renovaci, či údržbu Vašeho elektrického skútru. V případě nutné servisní prohlídky, či opravy Vám vozík budeme garážovat na našem servisním středisku, kde splníme všechna očekávání k Vaší spokojenosti. Jsme největší prodejce a servisní středisko v celé České a Slovenské Republice.  Můžete se na nás s klidem obrátit 365 dní v roce.

Kde ve Zlíně tedy koupit elektrický vozík? Už je jasné že u LPN s.r.o.

LPN s.r.o – Prodáváme elektrické vozíky a elektrické skútry, invalidní mechanické vozíky, elektricky polohovací postele a ostatní pomůcky pro seniory a pro handicapované. Máme velké skladové zásoby a mnoho výrobků k okamžitému odběru.
Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme a vybereme právě pro Vás ten nejvhodnější produkt!

LPN s.r.o. - Jistota Vaší mobility

Máte dotaz, či přání? Neváhejte nás kontaktovat

Sdílejte naše články, budeme jen rádi! | LPN s.r.o.
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •