+420 773 488 161 obchod@lpnvoziky.cz

Když člověk nutně potřebuje elektrický vozík pro seniory

Ve společnosti LPN s.r.o. mi opravdu pomohli

Jmenuji se Karel a měřím pouze 178 cm. Moje postava je sice malá, zato moje pusa je o něco větší a tak dokážu mluvit s každým o čemkoliv. I o svém pohnutém životě. Když moje žena po infarktu nemohla dobře chodit, rozhodl jsem se podívat se po nějaké pomůcce.

 

Pravidelně jsem ženu vozíval na obyčejném mechanickém invalidním vozíku, který jsme si zapůjčili od charity, ale protože mám cukrovku a hladina cukru mi při větší námaze kolísá nebylo to řešení našich problémů. Požádal jsem charitu o zapůjčení elektrického vozíku nebo skútru pro seniory. V tomto už však nastal problém. Elektrický vozík nebo skútr už je dražší záležitost a charity jej k zapůjčování nemají.

Náhodou jsem v televizi viděl reklamu na elektrický vozík

Náhodou jsem v televizi viděl reklamu od společnosti LPN s.r.o. a požádal jsem je o bližší informace o sortimentu, který nabízejí. Poslali nám katalog a nedlouho potom nám přijeli všechno pěkně vysvětlit, včetně předvedení tří druhů elektrických skútrů, my si vybrali elektrický skútr Luna za dobrou cenu.

Nemuseli jsme se dlouho rozmýšlet  a objednali jsme si tedy rovnou dva, díky více kusům jsme ještě dostali velkou slevu. Skútry nám dovezli až do domu a prošli jsme řádným školením, jak skútry obsluhovat a jak jezdit v provozu.

Když jsme například jeli nakupovat, každý na nás s obdivem hleděl. Bylo nám dobře, všechno jsme dělali spolu, tak jak jsme byli i předtím zvyklí.

Nedlouho potom bylo mé ženě ale stále hůře. Staral jsem se o ni pořád sám, ale potom dostala výron krve do mozku. V nemocnici zjistili tři nádory, jeden se nedal operovat. Za týden mi bohužel manželka zemřela.

Bylo to před osmi měsíci.  Požádal jsem společnost LPN s.r.o., zdali by nebylo možné elektrický vozík Luna po manželce vrátit nebo vyměnit třeba za postel nebo jiné zboží a vysvětlil jim svoji situaci. Pracovníci mi vyšli vstříc, domluvili jsme se na výměně za elektrickou polohovací postel a zbytek peněz z ceny skútru Luna mi společnost vrátila zpět. Spojení se společností LPN s.r.o. se děje přes hlavního prodejce podniku pana Válka. Vždy se na všem domluvíme, řeknu to asi tak – Stačí zavolat a je přede dveřmi.

Když se něco pokazí, když něco potřebuji vědět nebo jiné informace, mají velmi dobré služby a vždy poradí. Svůj skútr používám denně. Nejen na nákupy, ale i na návštěvy v okolí. Každý den jezdím na oběd ke své dceři, která bydlí nedaleko. Když není příliš chladno, jezdím po okolí. Každému, kdo nemůže na nohy, bych skútr určitě doporučil.

Karel, 74 let, Blansko

 

Prodejna a poradenské centrum Napajedla

Dvořákova 1526, oblast Malina II
Napajedla 763 61, Česká Republika
Tel:    +420 577 943 191
Mobil: +420 773 488 161
e-mail:obchod@lpnvoziky.cz
Otevírací doba: Po – Pá:  08:00-17:00

Máte dotaz, či přání? Neváhejte nás kontaktovat

Sdílejte naše články, budeme jen rádi! | LPN s.r.o.
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •