+420 773 488 161 obchod@lpnvoziky.cz

Příležitost zůstat nezávislý a aktivní senior s LPN s.r.o.

Elektrický skútr nabízí příjemný a bezpečný způsob, jak prozkoumat mobilitu nezávislým způsobem

Elektrické vozíky a elektrické skútry nabízí pro aktivní seniory jeden z nejjednodušších a zábavnějších způsobů, jak strávit den venku. Tato šikovná zařízení umožní každému, kdo bojuje s mobilitou, příležitost zůstat nezávislý a aktivní. Pokud jste senior nebo znáte seniory, kteří by mohli těžit z těchto informací, předejte jim tyto 3 výhody používání elektrických skútrů.LPN s.r.o. - Jistota Vaší mobility - elektrický skútr

1.) Mobilní a přenosné

Elektrické vozíky a elektrické skútry jsou často považovány za vhodnou volbu, když potřebujete cestovat nejen na krátkou vzdálenost, ale i u delších vzdáleností má přenositelnost skútru opravdu co nabídnout:
– Snadno ovladatelné řízení
– Nastavitelné područky a širší sedadla
– Sklopná opěradla
– Snadná demontáž pro snadnou přepravu a skladování

 

2.) Zlepšíte svůj životní styl

Pokud někdo dříve potřeboval způsob, jak zůstat mobilní, nebylo moc možností, nabízel se jen mechanický invalidní vozík ovládaný ručně, či  motorizovaný invalidní vozík. Dnešní výběr je však díky LPN s.r.o. opravdu rozmanitý a opravdu si volíte z různých stylů a možností, které elektrické skútry nabízí.
Díky našim elektrickým skútrům se senioři  mohou dostat na místa, kam to dříve bez pomoci nešlo. A to i na tak standardní místa, kam se musí člověk denně dostat, jako je nákupní středisko, obchod s potravinami nebo dokonce jen pěkná jízda po okolí.

3.) Pohodlí

K dispozici je mnoho možností elektrických skútrů a jsou typicky navrženy pro pohodlí.Většina modelů může dokonce jet až 40 Km na jedno nabití baterie. Elektrické vozíky opravdu mohou pomoci starším občanům nebo osobám s postižením. Už nebudete muset vynaložit celou svou energii a veškerou svou sílu na cestu třeba k lékaři, nebo za nákupem. Využijete elektrický skútr, natáhnete si pohodlně nohy a pohybem páčky se rozjedete. Lehce, snadno a beze stresu.

Pokud jste starší, nemusíte sedět doma a nemusíte se bavit. Můžete vyrazit do obchodu, projet se po okolí nebo navštívit rodinu a přátele.

 

Všechny typy skútrů nalezete  na našem e-shopu: www.lpnvoziky.cz

 


LPN s.r.o. - Jistota Vaší mobility

Máte dotaz, či přání? Neváhejte nás kontaktovat

Sdílejte naše články, budeme jen rádi! | LPN s.r.o.
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •