+420 773 488 161 obchod@lpnvoziky.cz

Mé obtíže mi pomohl vyřešit elektrický vozík ze Zlína od LPN s.r.o.

Je po starostech – Mé obtíže mi pomohl vyřešit elektrický vozík Calypso HP od firmy LPN s.r.o

Není tomu tak dávno, koncem roku 2014, jsem se pěkně polekal. Čeká mě prý operace srdce. Již od roku 1998 jsem měl srdeční potíže, ale operace? Jak to přesně vzniklo by bylo vyprávění opravdu dlouho, ale museli mi zmenšit srdce. To byla situace, kdy jsem se opravdu neskutečně lekl. Občas člověk vidí operace v televizi, vypadá to zajímavě, jenomže když se jedná o Vás a hlavně o Vaše vlastní srdce, to je jiná.

Po absolvování operace se mi dle mne celkem dobře dařilo. Avšak když jsem přišel z nemocnice, ukázalo se, že se moje pohyblivost přece jen velice změnila. Natolik jsem zeslábl, že když jsem měl špatný den, nedostal jsem se ani k autu. Teď jsem velice rád, že se díky skútru od společnosti LPN s.r.o. mohu i se svou manželkou vydat ven.

Pěkně si sedím a přesto jsem na elektrickém vozíku mobilní

Jezdím s ní nakupovat, na procházku, vyřizovat různé věci, navštěvovat rodinu a podobně. Skútr se vlastně stal naprosto standardním vybavením našeho auta.  Právě proto, aby se mi vešel do auta jsem si vybral skútr menších rozměrů. Dá se vzít na denní výlety nebo klidně na dovolenou. V létě si občas vyjedeme na promenádu do Luhačovic. To by bylo jenom se skútrem příliš daleko. Tak vezmeme auto a na promenádě pomalu poskládám skútr, který má tři díly. Ostatně, moje žena dokáže dát skútr dohromady také, je to velmi lehké.

Elektrický skútr, který máme jezdí rychlostí od 2 do 10 km/hod. Občas mi manželka vůbec nestačí 🙂 Na baterii mohu jet až 5 hodin.  I pro moji ženu má skútr výhody. Dřív, když jsme někam šli, dělala si o mě starosti. Jestli se neunavím, jestli se někde najde klidné místo, kde si mohu odpočinout, když mě trápí to srdce. Pořád se trápila a ustavičně připomínala – nikdy nevíš, co se může stát. Teď už si starosti nedělá.

Pěkně si sedím a přesto jsem na elektrickém vozíku mobilní. Jsme oba klidnější a tím o moc veselejší. Takže děkuji moc.

Prodejna a poradenské centrum Napajedla

Dvořákova 1526, oblast Malina II
Napajedla 763 61, Česká Republika
Tel:    +420 577 943 191
Mobil: +420 773 488 161
e-mail:obchod@lpnvoziky.cz
Otevírací doba: Po – Pá:  08:00-17:00

Máte dotaz, či přání? Neváhejte nás kontaktovat

Sdílejte naše články, budeme jen rádi! | LPN s.r.o.
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •