+420 773 488 161 obchod@lpnvoziky.cz

Znovu jsem plný života a za to děkuji zlínskému prodejci elektrických vozíků LPN s.r.o.

Znovu jsem  plný života a za to děkuji  zlínskému prodejci elektrických vozíků LPN s.r.o.

Tím, jak jsem těžce dlouhá léta pracoval, trpím teď nedostatkem vápníku. Jezdil jsem 25 let na náklaďáku. Často se stávalo, že jsem náklad musel vyložit sám. To bylo 300 pytlů po 50 kilech. A jednou jsem si při pádu z rampy při nakládce zlomil nohu. Lékař si dobře nevšiml a špatně mi to srostlo, takže teď nemůžu dost dobře chodit a pohybovat se bez bolesti. Nyní jsem se již s tím vším smířil. Jakmile člověk zestárne, přicházejí problémy, s tím se nedá nic dělat. Musí se to brát, jak to je, i když je to někdy těžké. Ale pak přišla změna.

Proč se smiřovat se stářím, když jsem  díky elektrickému skútr znovu mobilní

Ačkoliv jsem se narodil a vyrostl v Olomouci, bydlel jsem také nějaký čas ve Zlíně. V sousedství hodně starších lidí jezdilo na skútru od společnosti LPN s.r.o., neznal jsem to, ale alespoň stokrát mi takový skútr chtěla rodina vnutit, ale já jsem nechtěl. Vždycky jsem pracoval a nikdy nežil z podpory. Nejsem ten typ. Proto dary nepřijímám a vše si naprosto zásadně kupuji sám.

Jednoho dne rozhodl, že si skútr koupím. Sám jsem si ho vybral a sám zaplatil. Proto jsem na něj opatrný.  Používám nyní skútr Winner od LPN s.r.o. k nákupům, k projížďkám po sousedství a rád si se ženou Evou a se psem vyjedeme na procházky. Eva jede na kole, pes sedí se mnou na skútru. Na nikom nejsem závislí, to je pro mě důležité. Dřív jsme si brával taxi, když jsme někam chtěl jet, k lékaři, do lékárny, na návštěvu. Ale je to hodně peněz. Teď jen nabiji skútr a můžu jet, kam chci. A skútr není navíc nijak obtížný na údržbu.

Mám teď na všechno čas a nemusím nikam spěchat. Se skútrem se aspoň dostanu ven, jsem najednou ještě plný života a cítím se opět mladý. Před dvaceti lety jsi si musel ve stáří poradit sám, teď se ale na trhu objevuje stále víc pomůcek. Nemusíš se starat. A to je dobré.

Prodejna a poradenské centrum Napajedla

Dvořákova 1526, oblast Malina II
Napajedla 763 61, Česká Republika
Tel:    +420 577 943 191
Mobil: +420 773 488 161
e-mail:obchod@lpnvoziky.cz
Otevírací doba: Po – Pá:  08:00-17:00

Máte dotaz, či přání? Neváhejte nás kontaktovat

Sdílejte naše články, budeme jen rádi! | LPN s.r.o.
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •